Durak Dekor | Hakkımızda
158
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-158,woocommerce-no-js,ajax_updown,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-4,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

m

HAKKIMIZDA

Mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulama anlayışımız vardır.

Mekanın, işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve iç mimari projeler için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunarız.

İş planınıza önem veriyor ve proje sunumunuzu zamanında teslim ediyoruz.

Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi takip ederek, başarılı bir sonuç için; zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişle yönetiriz.

Tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonunu, malzeme, üretim ve detay çözümlerini ön planda tutarız.

VİZYON

Müşteri memnuniyeti hedefimizden ödün vermeden, ihtiyaçları her zaman en üst düzeydeki kalite anlayışımızla karşılamak ve en iyi yatırımın insan olduğu düşüncemizle ilerlemek.

Misyon

İleri düzey teknolojiyi, kalite ve çağın ihtiyaçlarına uygun bir çalışma anlayışı ile bütünleştirmek.